Jak přidat článek

Tyto webové stránky jsou vytvořeny s cílem pomoci všem lidem, kteří se zajímají o vydělávání přes internet, mlm nebo osobní rozvoj.

Stránky jsou koncipované jako blog, kam může přispívat téměř každý. Podmínkou je sepsání smysluplného a jedinečného článku z oblasti výdělků přes internet, mlm nebo osobního rozvoje. Článek musí mít rozumnou délku.

Napište vlastní článek o svém podnikání a udělejte si tím skvělou bezplatnou reklamu. Čím více článků zde časem bude, tím výše bude blog stoupat v oblíbenosti u lidí a bude i viditelnější v očích vyhledavačů jako je Google, Seznam atd.

Veškeré články musí být jedinečné, tzn. je zakázáno kopírovat texty z jiných webů.  Z hlediska SEO by zkopírovaný článek neměl žádný přínos.

Do článků si můžete vkládat v rozumné míře své vlastní odkazy, kontakty a vše co uznáte za vhodné.  Článek zařaďte do příslušné oblasti (kategorie):

  • mlm
  • výdělky přes internet
  • osobní rozvoj

Pokud ukončíte spolupráci s vámi popisovanou firmou nebo s internetovým výdělkem, smažte prosím svůj článek zde.

Můžete napsat článek na stejné téma (či mlm firmu) opakovaně (jinými slovy), nebo kterou tu již někdo jiný publikoval. Čím více článků na dané téma zde bude, tím je větší pravděpodobnost, že lidé na internetu, hledající tyto informace, naleznou právě tento blog.

Můžete samozřejmě napsat vícero článků. Ideální je věnovat jeden článek jedné  příležitosti.  Články před zveřejněním zkontroluji a bude-li vše ok, bude zveřejněn.

Doporučuji pak vámi napsaný (a zveřejněný) článek sdílet na sociálních sítích. Pomůžete nejen sami sobě, ale i tomuto webu.

Komentáře ke článkům jsou kontrolovány. Spamování referenčními odkazy nebude tolerováno (napište si vlastní článek). Stejně tak jako bláboly o politice, osočování a jiné nevhodné komentáře.

Chcete-li sem vložit článek, napište ho a pošlete mi ho emailem. Případně mi napište a vytvořím Vám zde bezplatný účet a můžete si články vkládat sami.

Michal Karmazin

Be Sociable, Share!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge