DXN – kombinace 3 nejúčinnějších hub Čínské medicíny

Milí přátelé, dostal jsem od pana Karkošky, majitele toho blogu a webu, výjimečnou možnost, abych tady uveřejnil můj vlastní článek na téma mých vlastních zkušeností s podnikáním v MLM systému, v podstatě v síťovém marketingu, což je druhý název. Rád se podělím o moji zkušenost, protože to, co prožívám v těchto dnech, je opravdu něco úžasného.

Spolupracuji se společností DXN, jedná se o malasijskou mezinárodní MLM společnost, která na trh zavádí naprosto unikátní kombinaci 3 nejúčinnějších hub Čínské medicíny. Tato kombinace hub, pokud se dodrží přesné dávkování, poměry a doba užívání, celkově a úplně promění jakkoliv nemocný lidský organizmus ve zdravě fungující celek neobyčejné vitality, krásy a síly. Zní to možná nadneseně, ale nyní hovořím z vlastní zkušenosti, protože to, co dokáže tato kombinace hub, včetně ještě dalších 2 ryze přírodních produktů, Spiruliny – vodní sladkovodní řasy a Morinzhi – výtažku z tropického ovoce Noni, to je opravdu hodno velkého zájmu. Ty 3 houby jsou: Ganoderma – Reishi, Cordyceps a Lví hříva. Jsou to v podstatě královny Čínské medicíny.

Mám zásadní kladné zkušenosti s DXN, nejen s produkty jako takovými, ale především i se systémem odměňování. Vše bezvadně funguje. Ještě o jedné věci bych se chtěl rozepsat. Já osobně mám cca. 10 let předešlých zkušeností s MLM systémy, prošel jsem jich několik, posbíral jsem celou řadu zkušeností, ale spolupráce se společností DXN je opravdu nejlepší. Konečně mohu uplatnit všechny svoje zkušenosti a sám sebe rozvinout v tomto systému v maximální možné míře.

Velmi brzy propukne v této souvislosti jedna obrovská akce, vlna, boom, který nyní kulminuje v Malajsii a v podstatě v celé Asii. Obrovský počet lidí se dokázal za 23 let, co tento systém již funguje, dostat i z těch nejtěžších zdravotních problémů. To je jedna věc.

Druhá věc je ta, že tato vlna, tento boom, bude souviset s obrovským zájmem o mimořádně léčivou a velmi lahodnou kávu Arabica, kterou se podařilo navázat zakladateli společnosti Dr. Limovi, právě na houbu Ganoderma – Reishi v takovém poměru, že jen pitím této kávy se neuvěřitelně spravuje lidský organizmus. Opravdu jen pouhým pitím této kávy. Vezměte si, že kávu na celém světě pije cca. 4 miliardy lidí. Jakmile trh zjistí a přesvědčí se o těchto unikátních léčivých účincích jisté kritické množství trhu, bude už jen krůček od toho, že se tato vlna, tento boom, opravdu rozjede na plné pecky nejen v Evropě, ale také v celém světě. Info o boomu je zde: http://www.boomcafe.cz/boom/

Právě na tomto i já usilovně pracuji a připravuji obchodní skupinu na tento jedinečný boom, KÁVOVÝ BOOM. V podstatě jde o to, že 99,9% trhu se stejně o této příležitosti včas ani nedoví, resp. doví, ale až jakmile se akce rozjede. To už bude ale pozdě. Zbylých 0,1% trhu to budou lidé, kteří se na to budou mít čas připravit teď, ode dneška. Z mého pohledu jde o produkt, který celý svět zná, prostě káva, mimořádně zdravá a velmi lahodná káva, navíc zásadotvorná, všichni přece znají kávu, odpadá tedy jakákoliv přesvědčovací fáze. Jen v ČR se denně vypije 20 miliónů šálků kávy, na celém světě je to 2,2 miliardy šálků. Ikdybych utrhl se svojí skupinou jen pár desetin procent z českého trhu, ale i třeba podstatně méně, vyplatí se v této akci několik set miliónů korun na provizích. U tohodle prostě chci rozhodně být :-). Vlna začne zhruba do 3 – 5 let. V MLM se říká, že síla systému se projeví u toho, kdo vydrží a zůstane, zhruba do stejné doby.

Milí přátelé, pokud uvažujete o vstupu do jakéhokoliv MLM systému, je DXN skutečně vynikající volba. Vytvořil jsem v této souvislosti info web, na kterém vše popisuji a shrnuji. Odkaz je: http://www.boomcafe.cz

Pokud byste uvažovali, že byste naskočili do této akce, do tohoto systému přes mne, rád se Vám budu fyzicky a systematicky věnovat, se vším pomohu, půjdu s Vámi a společně můžeme vytvořit fungující organizaci, tým, skupinu, se kterou potom jen trh, ve vhodný moment, přehrneme. Ono v podstatě v té době, kdy to bude kulminovat, nám pomohou i média. Do doby startu, tedy dnes, zítra apod..  se pracuje s produkty v přesně uvedeném a stanoveném systému, kdy zkrátka, když se dodržují jednotlivé kroky, nejde selhat. Do rodin se již nyní zavádí fantastický produkt, produkt kombinace 3 nejúčinnějších hub Čínské medicíny. Jsou pořádány vzdělávací semináře, porady, tréninky apod.. Produktů je zhruba 100, na českém trhu je zatím asi 40 z nich. Všechno to jsou produkty mimořádné a 100%ní přírodní kvality s extrémně léčivými účinky na lidské zdraví.

Děkuji za váš čas a panu Karkoškovi děkuji za možnost zveřejnění tohoto článku.

Pojďte, vezmu vás přátelé s sebou.. 🙂

Milan Nový
T: 778 158 270
email: boomcafe.cz@gmail.com

Be Sociable, Share!

Jedna myšlenka na “DXN – kombinace 3 nejúčinnějších hub Čínské medicíny”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge