Jak získat nové lidi do mlm?

Zajímavou podnikatelskou možností, jak si vydělat peníze, je začít spolupracovat s nějakou firmou, která nabízí své produkty skrz mlm distributorský systém. Výhodou tohoto způsobu prodeje jsou nepochybně menší náklady v porovnání s jakýmkoliv jiným druhem podnikání. Další výhodou je možnost vybudovat si velmi zajímavý pasivní příjem.

Je však důležité daným produktům a firmě věřit. Pokud chcete dané produkty nabízet pouze kvůli provizím z prodeje, ale samotný produkt či mlm systém se Vám nelíbí, nejspíš nebudete moc úspěšní. Zákazníci a přátelé to z Vás vycítí a moc toho neprodáte.

Když se k nám dostaly první společnosti na principu multi level marketingu po revoluci v 90-tých letech, vytvořili zde mezi lidmi bohužel špatnou pověst, která se těžko napravuje dosud.

Spoustu lidí nechce dělat tento druh podnikání hlavně z toho důvodu, že nemají koho oslovit a komu nabídnout daný produkt. Nechtějí totiž oslovovat své známé a kamarády a nebo je osloví, ale co pak, až se tyto kontakty vyčerpají? Právě z tohoto důvodu vznikly webové stránky www.mlmlide.cz, které Vám pomohou sehnat nové kontakty. Na uvedených stránkách najdete stovky kontaktů na lidi, kteří se zajímají o mlm systémy podnikání.

Jak webovky mlmlide.cz fungují?

Aby se omezilo spamování, je zaveden systém kreditů. Za jeden kredit si můžete zobrazit 1 kontakt. A jak poznáte, jaký kontakt si zobrazit? Každý může o sobě napsat, ve kterém mlm pracuje, jaké mlm hledá a jaký druh mlm dělat nechce. Na základě těchto informací si můžete vytipovat ty správné lidi a oslovit právě je.

Registrace do databáze  mlmlide.cz je placená a vyjde Vás na 100 Kč. Za tuto částku získáte 20 kreditů, které můžete využít dle libosti. Budete-li chtít získat další kredity, můžete si je přikoupit nebo můžete dané webovky propagovat a získávat kredity zdarma díky affiliate systému.

A jaký kontakt získáte? Vždy budete mít ověřený email a někdy získáte i telefon na vybranou osobu. Je však třeba si uvědomit, že lidé, kteří jsou v této databázi uvedený, mají obvykle nějaké zkušenosti s mlm podnikáním. Aby jste je získali na svou stranu, je třeba je zaujmout jinak, než běžným reklamním emailem, který někdy vypadá jako spam.

Další informace najdete na webovkách www.mlmlide.cz

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

Be Sociable, Share!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge